محصولات جدید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
شروع خرید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه لاویران، از همه زودتر مطلع شوید!
درباره ما

لاو را بیشتر بشناسید

نام «Lav» سمبلی از برخورد آتش و شیشه در زندگی آدمی است که در بلورسازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کنار سختی زیادی که در شیشه یا بلورسازی وجود دارد، زیبایی‌هایی هم دیده می‌شود که بسیار چشم‌گیر است.

برند «لاو» از سال ۱۹۹۴ در ترکیه در زمینه تولید محصولات خانگی از جمله محصولات آشپزخانه فعالیت خود را آغاز کرد و هر روزه از تجربیات و اختراعات خود در بخش شیشه و بلور بهره‌ی لازم را می‌برد تا اولین در دنیا باشد. البته برند «لاو» به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید محصولات سرو و پذیرایی، از قبیل سرویس لیوان و پارچ، توانست رتبه‌ی ششم تولیدکننده شیشه و بلور در دنیا را کسب کند.

کریستال یا بلور ماده‌ای با ساختار بسیار منظم است که در ابتدا با حالت جامدی یافت می‌شود و طی حرارت دیدن این ماده‌ی کریستالی به هر شکل که بخواهیم درمی‌آید. در اوج حرارت، این شکل‌دهی به این ماده، بسیار زیبا خواهد بود، و البته خلاقانه و بسیار حرفه‌ای و هنرمندانه.

این شرکت تاکنون توانسته بیش از ۳۵۰۰ طراحی خاص شیشه و بلور را به ۱۳۰ کشور دنیا صادر کند.

شرکت بازرگانی هامین با هدف جمع آوری و ارائه مناسب ترین برندها در حوزه لوازم خانگی و استفاده از جدید ترین روش ها جهت فروش و ارسال کالاها به دست فروشندگان و ارسال مستقیم کالا به دست مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۶ ثبت و آغاز به فعالیت کرد. ما در گروه بازرگانی هامین افتخار این را داریم که به عنوان نماینده واردات و فروش محصولات لاو در منطقه باشیم و با مجوز از شرکت لاو ظروف مذکور را به عنوان مناسب ترین گزینه به لحاظ تناسب کیفیت و قیمت در اختیار هموطنان عزیزمان قرار می دهیم.